frotirka – Прекривка Anisija

Share with:


frotirka – Прекривка Anisija

2.100 ден2.150 ден

Прекривки

120см х 150см

SKU: Не е достапно Категории , , Ознаки: ,

Опис

 120см х 150см

Share with:


Дополнителни информации

Боја

Зелена, Тегет, Крем, Жолта, Сина, Розева

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “frotirka – Прекривка Anisija”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Scroll to Top